zakłady

Bukmacherskie kody promocyjne

24 października 2018 0

bukmacherskie kody promocyjne

Kody promocyjne oferowane przez serwisy bukmacherskie są idealnym sposobem na pozyskanie nowych klientów. I nie, nie jest to żaden haczyk, ale sprytny, marketingowy chwyt, dzięki któremu operator zyskuje klienta, a sam klient zyskuje korzystną ofertę do gry. W tym miejscu zapewne nasuwa się pytanie – gdzie szukać kodów promocyjnych? Czy są jakieś ukryte kody? Co tak naprawdę zyskam, używając jednego z nich? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć poniżej.

Co dają bukmacherskie kody promocyjne

Kody promocyjne zazwyczaj są publikowane na różnych stronach afiliacyjnych, które z łatwością możemy znaleźć w Internecie poprzez wpisanie w wyszukiwarkę hasła „kody promocyjne bukmacher”. Należy pamiętać o tym, że „specjalne, ukryte kody” tak naprawdę nie istnieją, a służą jedynie do wyłudzania pieniędzy. Jeżeli ktoś będzie nam oferował tego typu kod za opłatą, pamiętajmy że jest to oszustwo i wyłudzenie.

Najlepsza promocja na start

Aby tego uniknąć, najlepiej jest udać się na oficjalny profil bukmachera na portalu społecznościowym. W ten sposób nie przegapimy żadnej okazji oraz będziemy mieli pewność, że dany kod promocyjny jest prawidłowy. Samo słowo „promocja” działa na wyobraźnię nowych użytkowników, którzy często ulegają tej pokusie i korzystają z oferty bukmachera. Czy jest to bezpieczne? Jak najbardziej.

Kody Promocyjne na zakłady

Pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę to ilość dodatkowych przywilejów, które zyskamy. Oferta każdego z bukmacherów różni się od siebie i najlepiej będzie, jeżeli dokonamy gruntownego porównania tego, co każdy z nich ma do zaoferowania. Opcje, które nas interesują to wszelkiego rodzaju bonusy, przyznawanie zakładu bez ryzyka, kwota minimalnej wpłaty, metoda płatności oraz oferty specjalne jak np. gra bez podatku, punkty lojalnościowe czy też premie od referencji.

Oferty danych bukmacherów różnią się od siebie, dlatego najlepiej jest samemu prześledzić warunki każdego z kodów promocyjnych. Dla przykładu podam oferty niektórych z nich:

Bukmacher Bonus od depozytu Zakład bez ryzyka Freebet Kod promocyjny Inne
Fortuna 100% do 400 zł 130 zł 35 zł Tak Bonusy kursowe, licytacje nagród
STS 100% do 500 zł  brak Tak 20-100 zł od referencji
Totolotek 100% do 540 zł 25 zł Tak 70 zł od referencji
LVbet 100% do 1000 zł 50 zł 30 zł Tak Cashback, punkty lojalnościowe, kupony AKO z lepszym oprocentowaniem

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *