zakłady

Najlepsze kursy bukmacherskie

1 września 2018 0

najwyższe kursy bukmacherskie 2018

Kurs na wydarzenie u bukmachera może śmiało zostać określony jednym z najważniejszych czynników (jeżeli nie najważniejszym). To właśnie od niego zależy to, jak duży zwrot z naszego zakładu spłynie na nasze konto. Często nawet mała różnica w kursie może w dużym stopniu zmienić wysokość naszej wygranej. Jak wybrać najlepsze kursy bukmacherskie?

Najwyższe kursy online

Niewątpliwie obstawiając przez internet otrzymamy lepszy kurs niż w punkcie stacjonarnym. Najbardziej leniwym sposobem będzie zaufanie stronom internetowym, które zajmują się porównywaniem kursów wydarzeń sportowych. Na angielskich stronach takich jak np. oddsportal.com znajdziemy wprawdzie porównania kursów, ale będą tam uwzględnieni jedynie bukmacherzy zagraniczni. Z wiadomych względów nie będziemy mogli skorzystać z ich oferty, ale zawsze warto rzucić okiem, jak rozkładają się typy serwisów zachodnich. Nie pozostajemy jednak bez wyboru, ponieważ w Polsce aż roi się od stron  oferujących porównywanie kursów polskich bukmacherów jak np. LVbet, Fortuna i forBET.

Zakład bez podatku

Przede wszystkim sprawdź czy bukmacher nie oferuje promocji na zakłady bez podatku. Na przykład Totolotek przy zakładzie Kombi czyli takim na więcej niż jedno wydarzenie proponuje w piątki zakłady bez podatku. Wpływa to bezpośrednio na większą wygraną analogicznie do tego jak byłby większy kurs.Innym sposobem, a zarazem dokładniejszym, jest manualne sprawdzenie kursów danego wydarzenia. Zwracając uwagę na kurs, zapewne jesteśmy „sprytniejszymi” graczami, którzy również mają określoną strategię gry. Dlatego też nie będzie nas interesować szeroki zakres oferowanych wydarzeń, a tylko kilka konkretnych.

Czy obstawiać więcej zdarzeń?

Przejdźmy teraz do samej kwestii kursu. Wedle praw rządzących obstawianiem wydarzeń, najwyższy kurs nie zawsze jest najlepszy. Owszem, im wyższy tym lepiej, ale wprost proporcjonalnie do jego wysokości rośnie również ryzyko. Analogicznie do tego nie możemy też obstawić zakładów KOMBI na kilkanaście pewniaków, bo zawsze wynika z tego niespodzianka. Zdarza się, że zakład wystawiony przez bukmachera został źle oszacowany, a raczej przeszacowany. Zjawisko te nosi miano valuebetu. Mając szersze pojęcie o sytuacji kadrowej, wynikach drużyny i innych składowych możemy się pokusić o wytypowanie tego typu zakładu i zaryzykować wygraną z większego kursu.

Kursy się zmieniają

Na sam koniec odniosę się do serwisów, które oferują najlepsze kursy. Co przez to rozumiem? Im wyższy kurs na mniej prawdopodobne wydarzenie, tym lepiej dla nas. Należy pamiętać również, że kursy zmieniają się, a wpływ ma na to np. ogłoszenie składu drużyny. Warto czasami zagrać jedno zdarzenie o kursie 2.60 po uprzednio wykonanej analizie sytuacji zamiast trzech kursów po 1.15, które mogą nas niemile zaskoczyć. Zatem tego typu kursy możemy znaleźć u takich bukmacherów jak LVbet i Fortuna. Oczywiście mogą się zdarzyć lepsze kursy na dane wydarzenia na innych serwisach, dlatego należy je regularnie sprawdzać i stosować wedle własnych potrzeb.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *