zakłady

Najlepszy bukmacher w Polsce

30 sierpnia 2018 0

najlepszy bukmacher w polsce 2018

Bukmacherka w Polsce jest rozwijającym się rynkiem, niestety jest daleko w tyle za zachodem. Oferta polskich firm bukmacherskich na szczęście ulega poprawie. Po nowelizacji ustawy hazardowej z dnia 1 kwietnia 2017 r. firmy obsługujące zakłady sportowe mają więcej swobody w działaniu, co przekłada się na większe zainteresowanie ze strony klientów. Na tę chwilę na rynku działa 10 firm bukmacherskich:

Najlepszy legalny bukmacher online w Polsce

Bukmacher Zalety/Wady Bonus
Lvbet największy bonus + super aplikacja + wysokie kursy 30 PLN bez depozytu
1500 PLN od wpłaty
Totolotek Zakłady bez podatku 25 PLN bez depozytu
1120 PLN od wpłaty
Fortuna Największy zakład bez ryzyka 120 PLN bez ryzyka
400 PLN od wpłaty
Etoto Zakład bez ryzyka (bez konieczności obrotu) 50 PLN bez ryzyka
500 PLN od wpłaty
Forbet wpłać 100 PLN obstawiaj za 300 PLN 1300 PLN od wpłaty
Milenium średnie kursy 30 PLN freebet
760 PLN od wpłaty
Superbet oferta wkrótce w przygotowaniu
Totalbet najlepszy bonus bez depozytu – gotowy do wypłaty 25 PLN freebet
500 PLN od wpłaty
PzBuk – Cherry oferta wkrótce w przygotowaniu

Oferta nie jest tak atrakcyjna, jak w przypadku zachodnich serwisów, lecz obywatele Rzeczypospolitej Polskiej rezydujący na terenie tegoż kraju muszą ograniczyć się tylko i wyłącznie do oferty legalnych bukmacherów wymienionych powyżej. W tym miejscu nasuwa się pytanie – który z nich jest najlepszym bukmacherem? Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, co wyjaśnię w dalszej części tego artykułu.

 Wybór bukmachera

Ilu graczy, tyle upodobań. W myśl tej zasady nie każdemu będzie pasować oferta danego bukmachera, pomimo tego, iż zostanie okrzyknięty „tym najlepszym”. Dla jednego najważniejszą kwestią będzie bonus powitalny, dla innego oferowane freebety, a dla jeszcze innego wysokie kursy zdarzeń. W tym zestawieniu pod uwagę będą brane nie tylko wszelkie bonusy, typy zakładów, ale również repertuar ofert, wygląd strony, aplikacje mobilne, obsługa klienta oraz oferty specjalne.

Szeroka oferta zakładów

Po uwzględnieniu wszystkich czynników pierwsze miejsce przypadło Totolotkowi. Firma znajduje się w czołówce polskich bukmacherów, co jest w pełni uzasadnione. Oferuje zakłady przedmeczowe i na żywo z piłki nożnej, tenisa, koszykówki, rygby, e-sportów, a nawet finansów i polityki. Kursy są atrakcyjne, lecz można znaleźć lepsze w ofercie innych bukmacherów (chociażby LVbet). Na olbrzymi plus zasługuje szybka wpłata, również z konta Skrill.

Dlaczego Totolotek?

Głównym klu oferty Totolotka są bonusy przyznawane nowym użytkownikom. Na wstępie otrzymujemy 25 zł na freebet, który aktywujemy kodem MAXBONUS. Do tego otrzymamy podwojenie konta od wpłaty do kwoty 1120 zł. Ponadto w ofercie specjalnej znajdują się zakłady powiększone o 12% (Gram Grubo), program „Poleć Przyjaciela”, w którym za referencje otrzymamy bonus 70 zł, a także takie opcje jak VIP Club oraz Bet Club, które dadzą nam możliwość gromadzenia punktów lojalnościowych.

Bukmacher w czołówce

Strona jest schludna i intuicyjna, aplikacja jest możliwa do pobrania i nie pozostawia większych zastrzeżeń (dostępne specjalne bonusy). Jedynym zarzutem może być słabsze odświeżanie niż bezpośrednio przez komputer, dlatego należy mieć to na uwadze. Obsługa klienta również nie pozostawia wiele do życzenia, a wypłata zlecona przed 10 rano potrafi przyjść na konto jeszcze tego samego dnia. Wśród największych, godnych polecenia bukmacherów znajduje się także Fortuna oraz Lvbet. W grupie młodych mniejszych na wyróżnienie zasługuje Etoto swoim zakładem bez ryzyka oraz Totalbet z najlepszym Freebetem w Polsce.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *