zakłady

Obstawianie polityki

2 listopada 2018 0

obstawianie polityki

Obstawianie polityki nie jest zjawiskiem nowym, a istnieje już od wielu lat. Być może dla wielu typerów gier bukmacherskich typowanie polityki może wydawać się dziwnym zjawiskiem, lecz w praktyce nie różni się ono niczym od zwykłych wydarzeń sportowych. Jak w każdej dziedzinie, aby być skutecznym graczem, należy dokładnie zagłębić się w dane zagadnienie, a zdobyta w ten sposób wiedza z pewnością zaowocuje dobrymi typami.

Czy warto obstawiać politykę?

Politykę można obstawiać z okazji każdych wyborów – samorządowych, parlamentarnych, prezydenckich. Bukmacherzy raczej nie oferują wydarzeń innych niż te związane z głosowaniem i np. nie znajdziemy w ich ofercie zakładów dotyczących przegłosowania danej ustawy (co zapewne jest zabronione przez prawo). Wśród zmiennych mamy zazwyczaj kilka kategorii – kto wygra, jaki będzie procentowy udział głosów na każdego z kandydatów lub partię (czy wynik będzie wyższy lub mniejszy od danej wartości) oraz jaka będzie całkowita frekwencja na danych wyborach.

Gdzie obstawić wybory ?

Obstawianie polityki oferuje LVbet, Fortuna, STS, Totolotek, Milenium, forBet i eToto. LVbet i Fortuna posiadają najszerszą gamę wydarzeń, wśród których znajdują się długofalowe zakłady, dotyczące wyborów w innych krajach, np. kto wygra wybory prezydenckie w USA w 2020 r., na Słowacji w 2019 r. lub też kto wygra wybory na prezydenta miasta. Z ciekawszych zakładów możemy również znaleźć ofertę uwzględniającą referenda, np. Brexit, niepodległość Szkocji, Katalonii itp. Pozostałe serwisy bukmacherskie, czyli STS, Totolotek, Milenium, forBet i eToto ograniczyły swoją ofertę do wyborów samorządowych, gdzie można obstawić tylko wygraną danego z kandydatów, bez żadnych zmiennych.

Jak typować politykę?

Podsumowując, obstawianie polityki jest jak najbardziej możliwe i figuruje w ofercie wielu serwisów bukmacherskich. Aby poprawnie wytypować naszego zwycięzcę, musimy skupić się na kilku składowych: wynikach sondaży, kampanii, debatach, opinii społeczeństwa oraz wszelkiego rodzaju kontrowersjach. Gruntowne przygotowanie minimalizuje nasze prawdopodobieństwo niepowodzenia.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *