zakłady

Zakłady bez podatku

3 września 2018 0

zakłady bez podatku 2018Wielu użytkowników usług bukmacherskich z pewnością zna to uczucie, kiedy po prawidłowym obstawieniu wydarzenia ich wygrana jest pomniejszana o 12%. Wiąże się to z ustawą hazardową, która reguluje i wyznacza zasady, na jakich nasza wygrana zostanie wypłacona. Mówiąc wprost – jest to najzwyklejszy podatek, z którym musimy się pogodzić. Ale jak to? Oddać moje pieniądze?

Jaki bukmacher bez podatku?

Otóż rzeczywistość niekoniecznie musi być tak okrutna dla wielbicieli zakładów. Część z nich w odwecie udaje się do bukmacherów zagranicznych, którzy oferują zakłady bez płacenia podatków od wygranej. Z perspektywy obywatela Polski nie jest to jednak dobre wyjście, powiedziałbym nawet, że zbyteczne. Coraz częściej pojawiają się oferty polskich legalnych bukmacherów jak np. pamiętny forBET czy Totolotek wypłacał wygrane powiększone o wspomniane 12%.

Czy warto skorzystać z takiej oferty?

Na polskim rynku bukmacherów pojawiają się oferty gry bez podatku, lecz obowiązek jego zapłaty nie znika – innymi słowy bukmacher bierze ten obowiązek na siebie. Z tego powodu łatwo możemy wydedukować, że taki interes średnio się opłaca na dłuższą metę. Wiedzą też o tym bukmacherzy, którzy oferują zakłady bez podatku tylko na wybrane wydarzenia, dni, bądź typ rozgrywek. Każdy z nich posiada inną ofertę, którą postaram się przedstawić poniżej.

Milenium bez podatku

Pierwszą ofertą gry bez podatku podaje Milenium. Jest ona najmniej wygodna, ponieważ stosuje zasadę „Happy Hour” – serwis wyznacza określone dni i godziny obowiązywania promocji, dlatego też należy śledzić ich ofertę na bieżąco, aby nie przegapić okazji. Wygodniejszą wersję gry bez podatku umożliwia forBET, który daje nam taką możliwość w środy. Jedynym wymogiem są minimum 3 zdarzenia, gdzie każde z nich musi mieć kurs 1.30 i wyższy.

Najlepszy bukmacher bez podatku

Najlepszą ofertę prezentuje bukmacher Totolotek w ofercie „Gram Grubo”. Aby skorzystać z „ulgi podatkowej” należy obstawić łącznie minimum 3 zdarzenia o kursie całkowitym 2.50 lub wyższym. Tak samo jak w ofercie forBET, pojedyncze zdarzenia muszą mieć kurs minimalny kurs 1.30. Niewątpliwą zaletą jest to, iż obowiązuje 6 dni w tygodniu. Wyjątkiem jest piątek, który działa na naszą korzyść – możemy zawrzeć jeden zakład o minimalnym kursie 2.00, a kurs minimalny jednego wydarzenia musi być większy niż 1.06.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *